FİDA TURİZM VE OTELCİLİK

Hakkımızda

F İDA TURİZM , kurulduğu yıldan bugüne başlattığı çalışmalarını, her organizasyon sonrasında profesyonelliğini bir adım daha ileriye taşıyarak günümüze kadar ulaştırmıştır. Kurulduğu günden bugüne sektörde kazandığı tecrübesini, nitelikli insan kaynağı ve gelişmiş yönetim sistemleri ile kurumsal bir yapı içinde bütünleştirerek, yüksek kalite seviyesinde turizm ve organizasyon hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’de toplantı ve kongre turizminin son yıllardaki gelişimine uygun olarak, dünya standartlarını Türkiye’de yakalayabilmek amacıyla sürekli gelişime ve dinamizmini korumaya özellikle hassasiyet gösterir. FİDA TURİZM, günümüz rekabet ortamında, hizmetin oluşturulması ve sunulması sürecinin kurumsal bir yapı ile desteklendiği şirketlerin güvenilir ve tercih edilir şirketler olduğu yaklaşımını benimsemektedir.
Bu amaçla, bünyesinde kurumsal boyutta düzenlemeler gerçekleştirerek; kaliteyi satış öncesinden başlayarak geniş bir perspektif ve bütünlük içerisinde oluşturmakta, şirket kaynaklarını bu anlayışa uygun olarak yönetmektedir.
Sektörden kazandığını, sektörün gelişimine katkıda bulunmak üzere yeni yatırımlara yönlendirerek, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmıştır.
FİDA TURİZM’ın hedefi çağdaş teknolojiyi en iyi şekilde değerlendirerek, Türkiye’deki toplantı ve kongre turizmini mevcut ve sürekli gelişmekte olan bilgi, birikim ve 20 yıla yakın deneyime sahip birim yöneticilerinin tecrübeleri ile daha ileri noktalara taşımaktır. Referanslarındaki süreklilik ise bu hedefine ulaşmadaki kararlığının en açık göstergesidir. T.C. Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acentası Belgesi ve ISO 9001-2008, 27001, 10800 kalite belgelerine sahip olarak, başlamasını ümit ettiğimiz işbirliğinin gelişerek devam etmesini temenni eder, değerli kurumunuza da hizmet verebilmenin bizlere vereceği gurur ve mutluluğu ayrıca belirtmek isteriz.

Strateji Geliştirme - Planlama - Yönlendirme FİDA TURİZM